Ubekendt kunstner, efter Pierre-Auguste Cot, 1900-tallet

Springtime, olie på plade, usigneret, 60 x 39

Katalognr. 574

Hammerslag 0,-

Chaiselong

Rokokoform, ubet...

Louis Moe (1857-1945)

Roland Roncesval...