Ubekendt kunstner, sign. Elisabeth Bienberg, slut 1800-tallet

Opstilling med lyserøde roser, olie på lærred, i gammel sølvramme med guldbort, 33 x 24

Katalognr. 683

Hammerslag 2.400,-