Ubekendt kunstner, signeret Herring

Parti af hest, olie på plade, monteret i pragtramme, 13 x 18

Katalognr. 1190

Hammerslag 350,-

Niels Christiansen

Heste på eng, o...

Ubekendte kunstnere

2 malerier, blom...