Ubekendt kunstner, signeret JA

Portræt af Jesus, olie på lærred, betitlet på bagsiden og underskrevet Johannes ???, 18-10-1928, 39 x 33

Katalognr. 964

Hammerslag 550,-

Søren Edsberg

2 malerier, går...

3 kinesiske pasteller

Scenerier, 33 x ...