Ubekendt kunstner, signeret med monogram

Parti fra Ærø med 2 kvinder, olie på lærred, 69 x 94

Katalognr. 925

Hammerslag 0,-

Robert Leepin

Opstilling med b...

Svend Nielsen

Søparti fra Bor...