Ubekendt kunstner, utydeligt sign., 1800-tallet

Sydlandsk kystparti med personer, både samt udsigt til bjerge, olie på lærred, fremstår med 3 reparationer på lærred samt opsat på senere blindramme, i forgyldt pragtramme, 47 x 65

Katalognr. 741

Vurdering 1.000,-