Ubekendt kunstner, utydeligt signeret, start 1900-tallet

Opstilling med hhv. påskeliljer samt stedmor i vaser, 2 malerier, olie på malepap, i ens rammer, med lidt afslag, 29 x 22

Katalognr. 739

Hammerslag 400,-

Opstilling med b...

Carl Forup (1883-1939)

Allé med udsigt...