Verner Panton

Pantella standerlampe, hvidt plast, produceret hos Louis Poulsen, fremstår med brugsspor samt fod med ridser, h. 130 cm.

Katalognr. 246

Hammerslag 1.700,-

Hans Olsen

Par Ballon-stole...

Dansk møbel arkitekt

Sofabord med ste...