Verner Panton

Panthella bordlampe, skærm og fod af hvidt plast og acryl, fremstår med blegning på fod samt lette brugsspor og ridser, h. 72 cm., dia. 50 cm.

Katalognr. 75

Hammerslag 1.600,-

Hjorth

Vase, hvidglaser...