Vicke Lindstrand for Kosta Boda

3 vaser, klart kunstglas med indblæst lilla dekoration, heraf 2 sign. Kosta LH, nr. 1249 og 1403, h. 14 – 18 cm., fremstår med enkelte små ridser

Katalognr. 89

Hammerslag 850,-