Viggo Langer (1960-1942)

Sommerdag i Lellinge, olie på lærred, sign. og dat. 1905, samt med plakette, 96 x 138

Katalognr. 515

Hammerslag 1.200,-

Portræt af 2 pe...

Venetiansk spejl

Ramme samt roset...