William Hansen (1908-1991)

Litografi, Fugle omkring balje, signeret og dateret 1957/CD

Katalognr. 268

Hammerslag 600,-

Birgitte Valvanne

Bjergparti, oli...

Finn Østergaard

Albert lænestol...