A.R Penck (b. Dresden 1939, d.Zürich 2017)

Litografi, figur komposition, signeret samt nummereret 4/60, 69 x 100/CD

Katalognr. 146

Hammerslag 2.000,-

Michael Christensen

Par taburetter, ...

PH5 Jubilæumsud...