Albert Bertelsen (1921-2019)

Gammel lås, olie på lærred, signeret samt dateret 1988, betitlet på bagsiden, fremstår med buler i lærred, 81 x 100/ CD

Katalognr. 81

Hammerslag 11.000,-

Kai Kristiansen

2 skuffemoduler ...