Anders Andersen-Lundbye (1840-1923)

Gående pige med spand, olie på lærred, usigneret, betegnet på bagside samt med gammelt label, 32 x 45

Katalognr. 547

Hammerslag 0,-

*Persisk Moud

194 x 153 cm. Em...