Bjørn T. Hansen (1942-2007)

6 litografier, betitlet, Antibes, Amsterdam og Vence, signeret samt dateret 1995 og 1998, 15 x 9/CD

Katalognr. 564

Hammerslag -,-

2 kashmir tæpper

Lahore og Bukhar...