Carl Holsøe (1863-1935)

Åslynge med kvæg, olie på lærred indsat i ramme bag glas, signeret C. Holsöe, tidligere hidhørende Familien, 24 x 18

Katalognr. 517

Hammerslag 1.700,-

Akvarel, interi...

Persisk Nain

296 x 196 cm., f...