Dansk design, 1970’erne

Spisebord af egetræ monteret på udskårede ben, 2 plader af 45 cm. medflg., fremstår med kraftige brugsspor, dia. 110 cm., h. 72 cm.

Katalognr. 537

Hammerslag 800,-