Dansk design

Daybed, betræk af stribet uld, monteret på let tilspidsede ben, fremstår med enkelte brugsspor, 190 x 80 x 40 cm.

Katalognr. 805

Hammerslag 400,-

2 overdele til r...

Karl Aage Riget

3 litografier, k...