Hans Brasen (1849-1930)

Søparti i morgensol, olie på lærred, signeret HB i monogram, dateret 1886, fremstår med enkelte minimale krakeleringer samt enkelt sfspring, 25 x 37

Katalognr. 543

Hammerslag 0,-