Hans Hansen

Peak halskæde, armbånd samt broche af sterlingsølv, stemplet 925 samt nummereret 113, 238 og 316, fremstår med let anløbenhed og enkelte småridser, l. 7, 5 – 36 cm.

Katalognr. 554

Vurdering 1.500,-