Påfuglen, lænestol, model PP 550, stel af asketræ, sæde med papirgarnsflet, fremstår med brugsspor, antageligt udført hos PP Møbler, ej stemplet, løs kelimhynde medfølger.

Katalognr. 18

Hammerslag 18.500,-