Briks/daybed af egetræ, model GE 258, hynde af uld, opsat på firkantede ben, fremstår med brugsspor, enkelte finérskader samt huller i hynde, designet i 1954, produceret hos Getama, 205 x 86 x 76 cm.

Katalognr. 314

Hammerslag 0,-

Nanna Ditzel

4 Trinidad stole...

Briks/daybed af ...