Harald Alfred Essendrup (1901-1978)

Opstilling med vaser og malerier, olie på lærred, signeret og dateret 1963, 62 x 110/CD

Katalognr. 1023

Hammerslag 500,-

Ubekendte kunstnere

Gouache med Vesu...

Henning Busk

2 kvinder på g...