HM Dronning Margrethe II af Danmark

Vinterlig impressionistisk komposition, olie på lærred, signeret M-87 samt med dedikation til Mabel Rose på bagside – sommeren 1993. 54 x 65 cm./CD

Katalognr. 56

Hammerslag 0,-

*Poul Henningsen

Charlottenborg p...