I.E.C. Rasmussen (1841-1893)

Parti fra Germano Cassino Italien, akvarel på papir, signeret I.E.C og dateret 1866, fremstår med pletter på papir, lysmål 29,5 x 38,5 cm.

Katalognr. 473

Hammerslag 1.000,-