Jens Birkemose (f. København, 1943, d. 2022)

Komposition uden titel, signeret B, olie på lærred, 198 x 150, original stand. Proveniens – hidhørende fra boet efter kunstneren selv.

Katalognr. 30

Hammerslag 14.000,-

Arne Bang

Kande med flette...

3-personers sofa...