Jens Birkemose (f. København, 1943, d. 2022)

Untitled ca. 1994, usigneret mixed medie og olie på plade, plademål 39 x 51 cm., original stand. Proveniens – hidhørende fra boet efter kunstneren selv.

Katalognr. 49

Hammerslag 2.000,-