Jens Birkemose (f. København, 1943, d. 2022)

Untitled ca. 1986, usigneret olie, kridt og akryl på lærred, 130 x 81 cm., original stand. Proveniens – hidhørende fra boet efter kunstneren selv.

Katalognr. 93

Hammerslag 3000,-