Joe Colombo for Oluce

Spider standerlampe, skærm af hvidlakeret metal, stamme af forkromet metal, fremstår med brugsspor, totalh. 146 cm.

Katalognr. 216

Hammerslag 1.200,-

Daybed, model Bergen

Dybhæftet gråt...

Ib Eisner (1925-2003)

Maj, olie på l...