Jørgen Bækmark for FDB

Modulsofa bestående af 2 stole med hver et armlæn samt en stol uden, stel af patineret egetræ, betræk af grønt uld, stemplet FDB, fremstår med enkelte brugsspor, totall. 192 cm.

Katalognr. 300

Hammerslag 0,-

Ole Wanscher

Senator lænesto...

3-personers sofa...