Just Andersen

Skål på lille fod, vase samt dreng på hvalros, diskometal, nr. 166, D1681 og 2196, fremstår med brugsspor, ridser m.m., h. 7 – 12,5 cm.

Katalognr. 146

Hammerslag 450,-