Mette Harbo (f. 1958)

Fuglen efter Katten, akryl på lærred, signeret og dateret 2003, betitlet på bagside og malet i sarmarbejde med Palle Taarnhøj,110 x 100 cm. / CD

Katalognr. 228

Hammerslag 2.000,-