Mette Harbo (f. 1958)

Klovnes kærlighed, akryl på lærred, signeret og dateret 2003, betitlet på bagside og malet i samarbejde med Hanne Taarnhøj, 100 x 110 cm. / CD

Katalognr. 187

Hammerslag 1.500,-