Poul S. Nielsen (1920-1998)

Portræt af pige, olie på lærred, signeret PN 63, 50 x 60/CD

Katalognr. 264

Hammerslag 1.000,-

PH 3/2 pendel, o...

Danico

Bordlampe, kohor...