Robert Jacobsen (1912-1993)

Komposition. Uden titel. Akvarel på papir. Signeret med monogram. Synlig mål 17 x 23 cm. Proveniens – Robert Jacobsen. /CD

Katalognr. 82

Hammerslag 4.600,-

Arne Bang

Madonna figur af...