Samling dansk og udenlandsk sølv

Stemplet, 830, 925 m.m., diverse dele til bestikservice, serveringsdele m.m., fremstår med brugsspor samt dele med gravering, samlet totalvægt uden dele med stål ca. 1.050 gr.

Katalognr. 587

Hammerslag 4.200,-