Svend Engelund (1908-2007)

Direktørmøde 1975 – Robert Friis, Helge Clausen og Knud Oxholm Jungersen, signeret SE 1976, olie på lærred, 90 x 131/CD

Katalognr. 181

Vurdering 3.000,-

Lars Ravn (f.1959)

4 litografier, ...