Parti fra Færøerne, olie på lærred, signeret, 38 x 46 cm./CD
Send os en forespørgsel
Har du spørgsmål angående Jack Kampmann (1914-1989), eller ønsker du detaljerede billeder eller information.
Kan du sende os en forespørgsel gennem formularen herunder.
Jack Kampmann (1914-1989)
Katalognr. 62
Vurdering 4.000,-